0

Brian paid $50 for 12 of honeydews, coconut and watermelons. The unit price for honeydew, coconut and watermelon respectively is $2, $5, and $9. Suppose that Brian bought at least one fruit for each. How many coconuts did Brian buy?

Sorry, you do not have permission to read comments.